Tusz do rzęs Nanolash

Marka wprowadziła na rynek dwie rewolucyjne maskary – wydłużający tusz do rzęs Length & Curl Mascara oraz pogrubiający tusz do rzęs Volume Up Mascara.

Kosmetyki te odznaczają się idealną konsystencją, zapobiegającą odbijaniu się, rozmazywaniu czy sklejaniu rzęs. Pozwalają również nakładać wybrany tusz do rzęs warstwowo, aby móc stopniować efekt.

Receptury maskar zostały wzbogacone o naturalne substancje aktywne o intensywnie regenerującym i odżywczym działaniu. Regularne stosowanie zarówno pogrubiającego, jak i wydłużającego tuszu do rzęs Nanolash wzmacnia włoski i sprawia, że stają się mniej łamliwe.

Opakowania

Choć nie jest to najważniejsza sprawa, nie da się ukryć, że w pierwszej kolejności to wygląd kosmetyku przyciąga wzrok. Tusze Nanolash już na pierwszy rzut oka dają do zrozumienia, że mamy do czynienia z produktem premium. Estetyczny, szczelnie zamknięty kartonik kryje wewnątrz tusz o prostej budowie i minimalistycznym, eleganckim wykończeniu w czerni i srebrze. To tusze do rzęs, które z dumą można postawić na toaletce.

Skład

Obydwie maskary wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim fenomenalnie opracowanymi recepturami, które oparte są na naturalnych składnikach gwarantujących intensywną pielęgnację.

Tusz wydłużający rzęsy Length & Curl Mascara zawiera ekstrakt z liści zielonej herbaty oraz świecznika wielokwiatowego, które mają działanie ochronne, przeciwzapalne oraz regenerujące.

Tusz do rzęs pogrubiający Volume Up Mascara zawiera olej z kiełków pszenicy, który nawilża i regeneruje rzęsy, przez co stają się one mniej łamliwe i podatne na wypadanie.

Obydwa tusze do rzęs zawierają gumę arabską oraz woski ryżowy i karnauba, które osłaniają włosku okluzyjną warstwą zapobiegającą utracie nawilżenia i chroniącą przed promieniowaniem UV. W składzie maskar nie zabrakło także zmiękczającego i przeciwzapalnego pantenolu.

Aplikatory

To, co odróżnia tusz do rzęs pogrubiający od tuszu wydłużającego, to przede wszystkim dwie odmienne szczoteczki. Tusz podkręcający rzęsy posiada wygiętą spiralkę, kształtem dopasowującą się do linii rzęs. Taka budowa pozwala zapewnić efekt wielogodzinnego uniesienia i podkręcenia rzęs. Jej silikonowe wypustki o zróżnicowanych wymiarach ułatwiają dotarcie do wszystkich włosków i równomierne pokrycie ich tuszem.

W przypadku tuszu pogrubiającego rzęsy Nanolash postawiło na spiralkę grubszą na środku i cieńszą na końcach. Taki kształt i inteligentnie zaprojektowane wypustki spiralki ułatwiają rozczesanie rzęs, ułożenie ich w estetyczny wachlarz i nadanie im oczekiwanej objętości.

Działanie

Pogrubiający tusz do rzęs Nanolash Volume Up Mascara z łatwością pokrywa każdą rzęsę od nasady po końcówkę, gwarantując wyjątkowe pogrubienie, które przekłada się na wachlarz rzęs zachwycający swoją popisową objętością. Co ważne, dzięki przemyślanej formule maskary zapewniona przez nią objętość nie powoduje obciążenia rzęs, dając widoczny, spektakularny efekt, który pozostaje przyjemnie niewyczuwalny w noszeniu.

Wydłużający tusz do rzęs Nanolash Length & Curl Mascara unosi i podkręca rzęsy bez używania zalotki. Wytuszowane rzęsy są również wyraźnie wydłużone i równomiernie pokryte głęboką, aksamitną czernią. Idealny efekt utrzymuje się przez cały dzień, aż do wykonania demakijażu.

Strona producenta: nanolash.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *